prestige-sk.eu
SK | EN


Často kladené otázky

Zodpovedali sme na Vaše často kladené otázky. V prípade nejasností nás neváhajte kontaktovať.Ako si viem rezervovať vozidlo?

Odpoveď:
Vozidlo je možné rezervovať prostredníctvom rezervačného formulára na našej webstránke. E-mailom alebo telefonicky na čísle +421 950 45 45 01 si je možné preveriť dostupnosť požadovaného auta.
Čo potrebujem pri prenájme vozidla?

Odpoveď:
Fyzická osoba: PAS, resp. OP, VP platný minimálne 1 rok, kreditnú alebo debetnú kartu na zablokovanie depozitu Právnická osoba: Výpis z OR, resp. Živnostenský list, PAS resp. OP a VP vodiča vozidla, kreditnú alebo debetnú kartu na zablokovanie depozitu vo výške od 300€ do 800€ podľa zvoleného typu auta.
Aké sú platobné podmienky?

Odpoveď:
Pri platbe v hotovosti klient uhradí dohodnutú sumu prenájmu + depozit za vozidlo, ktorý bude odblokovaný v plnej výške po odovzdaní nepoškodeného a dotankovaného vozidla. Pri platbe kartou prostredníctvom mobilného POS terminálu uhradíte nájomné a zablokujeme Vám depozit na kreditnej karte resp. debetnej karte. Po vrátení nepoškodeného a dotankovaného vozidla sa depozit odblokuje.
Je možné platiť kartou aj na mieste pristavenia?

Odpoveď:
Áno. Depozit a platba za prenájom je po dohode možná kdekoľvek na území SR mobilným POS terminálom.
Kde je možné prevziať vozidlo a ako?

Odpoveď:
Bezplatne na letisku v Košiciach, na akejkoľvek adrese v Košiciach je to za príplatok 9€. Na letisku Poprad za príplatok 45€ a Bratislava za 129€. Pri odovzdávaní vozidla na letisku Vás počkáme s tabuľkou s Vaším menom resp. názvom firmy aj v prípade meškania letu. V ostatných mestách (Bratislava, Poprad, Michalovce, Rožňava, Prešov, Stropkov, Humenné) je štandardne odovzdávané auto na stanici a účtované podľa aktuálne platného cenníka.
Kedy si môžem prevziať vozidlo?

Odpoveď:
Auto si môžte prevziať 24 hodín / 7 dní v týždni. Bezplatne je to počas pracovného týždňa od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Mimo týchto časov, počas víkendov a sviatkov je to možné pri uhradení poplatku 24€.
Kde je možné s vozidlom vycestovať?

Odpoveď:
Kdekoľvek v krajinách EÚ podľa poistného pokrytia a dohody v zmluve.
Čo robiť v prípade havárie resp. poruchy?

Odpoveď:
V prípade havárie resp. poruchy volať na kontaktné číslo, pri havárii bezodkladne zavolať políciu a vypísať správu o nehode.
Sú vozidla poistené a aká je spoluúčasť pri nehode?

Odpoveď:
Vozidla sú zákonne aj havaríjne poistené. Pri Vami zapríčinenej nehode zaplatíte spoluúčasť podľa aktuálnych Všeobecných obchodných podmienok + administratívny poplatok, ak nebolo v zmluve dohodnuté inak. Ak nie je zapríčinená nehoda Vami neplatíte žiadne poplatky no musí byť známy vinník a splnené podmienky prenajímateľa.
Je možné prenajať si vozidlo s 0% spoluúčasťou?

Odpoveď:
Áno, je to možné za poplatok vo výške 9,-€ / deň resp. za 15,-€ / deň, kde sa spoluúčasť znižuje na 0%.
Ako počítate dni prenájmu?

Odpoveď:
Deň prenájmu stále počítame od začiatku prenájmu po 24-hodinových intervaloch. Napr. prevezmete si auto v pondelok o 13:00, tak do utorka o 13:00 platíte za 1 deň.
Máte pri prenájme nejaký depozit?

Odpoveď:
Áno, depozit je blokovaný vždy cez POS terminál na Vašej kreditnej resp. debetnej karte vo výške od 300€ do 800€. Výška je určená podľa typu auta. Konkrétnu výšku máme uvedenú pri každom aute vo vozovom parku.


Kontaktujte nás e-mailom Kontaktujte nás telefonicky